Kafe doma    Mírové nám. 157/30, Litoměřice    PO-SO 7:30–19:30, NE zavřeno

Telefon: 416 732 007   Email: info@kafedoma.cz

obrazek   O kavárně   obrazek

Kavárna s milým názvem „kafe doma“ na Mírovém náměstí v Litoměřicích je pro Vás otevřena od 2. května 2016.

Místo pro setkávání lidí

Hlavní myšlenkou tohoto projektu bylo vytvořit v Litoměřicích inspirativní a příjemné místo pro setkávání lidí. Kromě samotného interiéru, milou atmosféru podporuje i samotná poloha kavárny v klidné části zahrady a to přímo na náměstí v Litoměřicích. Nekuřácké prostředí, vynikající RAW dezerty a dorty domácí výroby, příjemná lehká a zdravá jídla a v neposlední řadě úžasná výběrová káva, jsou jen některé z celé řady prvků, které našim hostům můžeme nabídnout a podpořit tak jejich spokojenost.

 

Jedinečný a originální koncept

Kavárna je vybudována podle zásad filosofie Feng Shui, jedná se tedy o posvátné místo, kde se budete cítit dobře, je vhodné pro relaxaci a inspiraci. Prostory jsou vybaveny zásadně přírodními nefalšovanými materiály, výstavba a vybavení je respektující individuální přístup, spojení s přírodou, vycházející vstříc člověku a potřebám lidí. Kavárnu „ kafe doma“ vytvořilo studio Kompas – Feng Shui – Hanka Poláčková a Pavel Pavlovský, podle principů Feng Shui a zásad stavební biologie. Vybavení interiéru společnou prací všech, kdy manželé Klementovi, kteří kavárnu provozují, dodrželi stanovená pravidla a zásady feng shui a tímto krásně dotvořili celé dílo.
Společná práce byla oceněna certifikátem kvality od České školy Feng Shui. Kavárna „ kafe doma“ je první certifikovanou Feng Shui kavárnou v České republice. Tato kavárna je místem, plným života, kam se lidé vrací jednoduše proto, že jim je tu dobře. Vždy u nás najdete někoho, kdo si rád popovídá a posedí nad šálkem kvalitní výběrové kávy, nebo sklenkou kvalitních a pečlivě vybraných vín nejenom z domácí produkce. Pohodová atmosféra dá rychle zapomenout na každodenní starosti a pracovní shon a hluk města. Přepadne-li Vás malý hlad, jednoduše si vyberete z nabídky naší domácí kuchyně něco dobrého na zub. Přibalíme vám s sebou vždy úsměv pro lepší náladu.

 

Projekt, interiér

Projekt rekonstrukce a stavby prostor trval bezmála osm měsíců a podílelo se na něm mnoho vynikajících řemeslníků a pracovníků. Největší dík patří paní Hance Poláčkové a Pavlovi Pavlovskému, jež svou neúnavnou práci dokázali tento nádherný prostor vybudovat. Především díky Hančiným znalostem o principech feng shui se při stavbě a zařizování z těchto principů vycházelo a Hanka jich maximálně využila v koncepci prostor Kavárny. Dále bychom rádi poděkovali architektovi Ing. Davidovi Eyerovi, který, díky svým znalostem stavební biologie vysokou měrou přispěl k celkové koncepci a výrazně se podílel také na samotném interiéru kavárny. Rádi bychom také poděkovali i Ing. arch. Otakarovi z české školy feng shuj za odborné konzultace v průběhu stavby a zařizování interiéru.

 

Tým kafe doma