Kafe doma    Mírové nám. 157/30, Litoměřice    PO-SO 7:30–19:30, NE zavřeno

Telefon: 416 732 007   Email: info@kafedoma.cz

obrazek   Rezervace   obrazek

 

Vážení hosté, případě, že chcete mít jistotu volného místa, můžete si v naší kavárně rezervovat místo pouze telefonicky na čísle 416 732 007. Upozorňujeme, že rezervace přes sociální sítě a email neprovádáme a nemusí tak být vyřízeny.

Rezervace na konkrétní místa neprovádíme. Máme vyzkoušeno, že toto opatření je komfortním především pro Vás naše hosty, protože nedochází ke konfliktům při rezervaci stejného místa. Maximální doba čekání na volný stůl v případě plně obsazené kavárny bývá max. 10 minut.

 

Ostatní rezervace pro větší skupiny:

10-15 osob – v tomto případě je pro Vás připravena možnost rezervovat si salónek ve spodní části naší kavárny a zajistit tak větší soukromí. Skupinová nabídka občerstvení – toto pravidlo jsme zvolili na základě našich nejlepších praktických zkušeností tak, abychom byli schopni zaručit rozumnou čekací dobu na servírování jídel jak pro Vaši skupinu, tak pro ostatní hosty. Nápoje a dezerty můžete vybírat přímo z naší aktuální nabídky.

15 – 30 osob – poprosíme Vás, abyste se domluvili přímo s provozním na celém menu pro Vaši skupinu a osobně složili zálohu sloužící k rezervaci místa. Tato záloha Vám bude odečtena od celkové útraty. Výše zálohy je individuální dle požadavků hosta.

30 a více osob – pronájem restaurace a složení celého menu řešíme osobně dle požadavků hosta.

Pokud víte, že na rezervaci nedorazíte včas nebo vůbec, prosíme Vás, zavolejte nám.

Rezervaci Vám bez telefonické dohody můžeme držet dalších 15 minut, poté je nabídnuta dalším hostům.

 

Děkujeme za pochopení a budeme se těšit na Vaši návštěvu.