Kafe doma    Mírové nám. 157/30, Litoměřice    PO-SO 7:30–19:30, NE zavřeno

Telefon: 416 732 007   Email: info@kafedoma.cz

obrazek   inspirativní odpoledne na téma káva   obrazek

kava_webPřipravili jsem pro vás inspirativní odpoledne na téma káva a vše kolem ní. Večerem nás bude provázet Ondřej Hurtík, jeden z předních českých baristů a vítěz mistrovství ČR v přípravě kávy – »Coffee in Good Spirits 2015 a také absolutního vítěze Barista roku 2O16.

Máme se opravdu na co těšit. Začínáme v 18:00 hodin přednáškou o kávě, kde se dozvíme něco o pěstování kávy, jejím zpracování, ale také něco o přípravě kávy a v neposlední řadě určitě nějaké zajímavosti ze zákulisí baristických soutěží.

Ondřej se také účastnil World Barista Championship ve švédském Gothenburgu a tak bude určitě o čem povídat. Pokračovat budeme volnou diskuzí s Ondrou a následovat bude cupping pod jeho vedením, kde si vyzkoušíte degustaci vícero druhů kávy.

Během večera si budete moci zakoupit zrnkovou kávu a pomůcky pro domácí přípravu.

Připravena bude i naše kuchyně pro případ, že dostaneme chuť na něco dobrého. Samozřejmě, že ke kávě nebudou chybět naše domácí RAW dortíky a dezertíky.

Každý účastník si odnese malý dárek a slevovou poukázku na další akci. Doporučujeme si vstupenku pořídit předem z důvodu omezeného počtu míst. Cena za tento večer je 150 kč za osobu.

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat na tel.  416 732 007

 

Těšíme se na vás

kafedoma