Kafe doma    Mírové nám. 157/30, Litoměřice    PO-SO 7:30–19:30, NE zavřeno

Telefon: 416 732 007   Email: info@kafedoma.cz

obrazek   Spokojený zákazník   obrazek

Vážení zákazníci, dovolte nám podělit se s Vámi o radostnou událost, že naše kavárna kafe doma získala cenu sdružení spotřebitelů „spokojený zákazník Ústeckého kraje 2017-2019

Ocenění jsme převzali z rukou hejtmana Ústeckého kraje na slavnostním vyhlášení 20. října 2017.

Jsme velmi hrdí, že jsme toto ocenění získali a velice si toho vážíme. Zároveň je to pro nás velký závazek do budoucna poskytovat i nadále stále lepší a lepší služby.

Rádi bychom poděkovali všem našim zákazníkům za podporu a přízeň, kterou nám od našeho otevření věnují. Pevně věříme, že i nadále se u nás budete cítit dobře a budete se k nám rádi vracet.

V neposlední řadě děkujeme také našemu perfektnímu týmu, bez kterého by naše kavárna jen velice těžko na toto ocenění dosáhla.

logo_rgb_ochranna_zona

Ocenění Spokojený zákazník Sdružení českých spotřebitelů vyjadřuje, že podnikatel, který jej získal, poskytuje služby v oboru svého podnikání v souladu s očekáváním spotřebitele a že naplňuje nejen požadavky dané platnými obecně závaznými právními předpisy, ale že má při poskytování služeb či při uvádění výrobků na trh dostatečně srozumitelně deklarovánu jakost a spolehlivost těchto služeb či výrobků a také, že své služby poskytuje spotřebitelům na odpovídající odborné a profesionální úrovni.