Kafe doma    Mírové nám. 157/30, Litoměřice    PO-SO 7:30–19:30, NE zavřeno

Telefon: 416 732 007   Email: info@kafedoma.cz

obrazek   Čerstvá káva až domů   obrazek

Čerstvá káva až k vašim dveřím

Vychutnáte si rádi výbornou kávu, ale pořád vám doma či v práci chybí?  S naší nabídkou Káva na doma či do kanceláře si můžete objednat balení čerstvě pražené kávy (vhodné do automatických espresso kávovarů a domácích kávovarů na zrnkovou kávu) nebo kávu pro atlernativní přípravy za skvělou cenu včetně dopravy zdarma. A pokud vám náhodou chybí vybavení pro přípravu kávy, tak to není žádný problém. I s tím dokážeme pomoci. Napište nám vaši představu a my vám rádi pošleme bližší informace společně s ochutnávkou.

Jak to funguje ?

napište nám na info@kafedoma.cz  a my vám zašleme kávu dle vaší objednávky přímo domů nebo do kanceláře.

Nechcete neustále řešit, zdali máte doma či v kanceláři dostatek čerstvé kávy? Objednejte si kávové předplatné na 4, 6 nebo 12 měsíců, získejte poštovné zdarma a především možnost vychutnat si vždy čerstvou skvělou kávu. Starosti nechte na nás, my se postaráme, aby čertvá káva dorazila až k vám domů přesně, kdy potřebujete.

Předplatné můžete také věnovat jako skvělý dárek, který udělá radost každému kávovému nadšenci. Napište si o dárkový certifikát.

Kávové předplatné je založeno na principu pravidelných zásilek čerstvě upražené kávy po dobu 4, 6 nebo 12 měsíců dle dohody.

Předplatné lze po domluvě pozastavit (dovolená, prázdniny). Do vaší emailové schánky vám vždy příjde informace, že vaše káva je na cestě k vám.