Kafe doma    Mírové nám. 157/30, Litoměřice    PO-SO 7:30–19:30, NE zavřeno

Telefon: 416 732 007   Email: info@kafedoma.cz

obrazek   Japonsko   obrazek

Krásný den všem,

dovolte nám pozvat Vás na příjemný večer u nás doma tentokrát s pod titulem „japonský večer“.  Rozhodli jsme se pro vás připravit degustační „japonské menu“ a je opravdu na co se těšit. Opět se potkáme s Jardou Kratochvílem, kterého znáte z předchozích sushi večerů. Jarda Vám rád zodpoví všechny dotazy k menu a nebude chybět pár slov o jednotlivých položkách menu a jejich správné přípravě.

Budeme se na Vás těšit 2.12.2017. Menu se bude podávat od 18:00 do 20:30 hod a poté bude možné posedět třeba nad sklenkou vína až do 22:00 hodin.

 

Degustační menu

 

 

Gyoza

Plněná japonská taštička

 
 

Wakame Salada

Salát z mořských řas

 
 

Okonomiyaki

Japonská pizza

 
 

Tebasaki

Kuřecí křidelka na japonský způsob

 
 

Sake teriyaki

Losos teriyaki s rýží a marinovanou zeleninou

 
 

Somen

Japonské nudle

 
 

Japonský dezert

 
 

Cena za takto připtavené menu je 560 kč/osoba. Vstupenku, která je ve stejné hodnotě, tedy 560 kč, je možné zakoupit pouze osobně v kavárně kafedoma. Rezervace vstupenky je možná telefonicky na 416 732 007. Telefonicky rezervovaná vstupena, která nebude vyzvednuta do 24 hodin od rezervace bude automaticky nabídnuta dalšímu zájemci. Z kapacitních důvodů doporučujeme vstupenky zakoupit předem. Za zakoupenou vstupenku se peníze nevrací a není možný nákup jiného sortimentu z důvodu zajištění speciálních surovin určených výhradně pro tento večer. Vstupenky není možné zaplatit stravenkami.